Susipažinkime!

Kotryna Davidovičienė

Klientų konsultavimas investavimo, pensijų fondų ir draudimo klausimais - mano mėgstama veikla jau 4 metus. Iki tol 6 metus dirbau ir kaupiau patirtį investicinių produktų vystymo, projektų valdymo srityse. Mano darbo patirtis įgyta draudimo ir investicijų valdymo bendrovėse, investiciniame banke. 

Kvalifikacija:

Generalinė LR finansų maklerio licencij

LR draudimo brokerio licencija

 

Specializacijos sritys:

 • Individualaus (šeimos) finansų plano sudarymas;

 • tikslus atitinkančių finansinių priemonių parinkimas;

 • taupymo, investavimo priemonės;

 • mokesčių optimizavimas.


 

Ieva Žemaitytė

 

Finansinių paslaugų srityje dirbu nuo 2007 metų. Turiu fizinių ir juridinių klientų konsultavimo patirties dirbant gyvybės draudimo, pensijų fondų valdymo ir turto valdymo bendrovėse. 

Nuo 2013 metų išimtinai specializuojuosi konsultuodama klientus privačių pensijų fondų tema.

Specializacijos sritys:

 • Individualaus pensijų kaupimo plano sudarymas;

 • Lietuvos 3 pakopų pensijų sistema; 

 • II ir III pakopos pensijų fondai; 

 • III pakopos pensijų fondų kaupimas darbdavio lėšomis.
   

Irma Bučinskaitė

Finansinių paslaugų srities žinias kaupiu 10 metų, o su klientais, kaip nepriklausoma konsultantė, aktyviai dirbu nuo 2012 metų.

 

Nepriklausomos konsultantės pozicija man suteikia puikią galimybę išlikti nešališka ir tuo pačiu skatina nuolat domėtis ir analizuoti rinką, kad užtikrinčiau aukščiausios kokybės, bei kliento interesus atitinkančią paslaugą.

Kvalifikacija:

LR draudimo brokerio licencija

Specializacijos sritys:

 • Mokesčių optimizavimas;

 • Pinigų kaupimo (investavimo) būdai;

 • Draudimo produktų pasirinkimo klausimai;

 • Sprendimai verslui ir darbuotojų motyvacijai;

 • Asmeninių finansinių sprendimų rengimas ir priežiūra.

Mūsų klientai mus rekomenduoja:

“įvairūs gyvybės draudimai, kelių pakopų pensijos, taupymas, investavimas – žmogui, nedirbančiam finansų srityje reikėtų nemažai laiko, kad pavyktų rimtai įsgilinti į skirtingų kompanijų produktus ir išsirinkti palankiausius jam. Kotryna tą padaro puikiai – išsiaiškina poreikius, pasiūlo sprendimus, nurodo pliusus ir minusus – tokiu būdu sutaupo laiko ir nervų.”

Edita ir Karolis Žukauskai, fotografė ir komunikacijos agentūros vadovas

"Paprasta, aišku ir jokio spaudimo rinktis vieną ar kitą produktą - taip jaučiuosi, kai kalbuosi su Kotryna apie šeimos ir savo finansus. Labai patinka, kad net išsirinkus sau priimtiną investavimo variantą, Kotryna visada primins tiek jo privalumus, tiek trūkumus - lyg kviesdama dar kartą gerai apmąstyti sprendimą. Juk nuo šių sprendimų priklauso mano šeimos gerovė. Toks atsakingumas įkvepia pačiai būti reiklesne savo finansiniams įpročiams."

Kristina Savickytė - Damanskienė, aktorė ir renginių vedėja

“Konsultacija buvo naudinga. Po susitikimo kilo ne tik minčių, bet ir veiksmų – jau kitą dieną atsidariau sąskaitą juodai dienai, o vyrą dar 2 savaites įkalbinėjau :) bet jau ramiau gyventi, nes po gautų patarimų buvo labai aišku, kokia kryptim galim eiti ir kokios galimos išeitys iš mūsų finansinės situacijos”

Jurgita Bastytė - Žilinskienė, fotografė

Dalia Miliauskaitė, UAB "Insoft": "Dėkoju Kotrynai už profesionaliai pateiktą informaciją, nuoširdų bendravimą bei informatyvų seminarą įmonės darbuotojams “Asmeninių finansų valdymas” tema. Kotryna, kaip nepriklausoma konsultantė, yra savo srities specialistė, puikiai išmananti savo darbą ir visuomet pasiruošusi pasidalinti savo patirtimi bei padedanti priimti teisingus sprendimus. Rekomenduoju visiems, kurie ieško operatyvių ir objektyvių atsakymų apie taupymą bei investavimą."

Giedrė P.: “Kotrynos konsultacija buvo svarbi, nes su ja galėjau aptarti visus man seniai rūpėjusius finansų tvarkymo klausimus. Aptarėme mano turimą kaupiamąjį gyvybės draudimą ir jo teikiamos apsaugas,  investicinį vaiko draudimą, galimus 2 pakopos pensijos kaupimo pakeitimus. Naudinga tai, kad Kotryna neastovauja vienos firmos, o gali panagrinėti įvarių pasiūlymų privalumus ir minusus. Labai patiko dėmesingas bendravimo stilius, vaizdinės medžiagos naudojimas pokalbio metu.”

 

Kristina ir Agnius T.: “Kotryna mums labai išsamiai ir aiškiai papasakojo apie Gyvybės draudimą, Investavimo ir Taupymo galimybes. Iki susitikimo su ja ypatingai mažai žinojome apie Gyvybės draudimą ir jo rūšis. Konsultacijomis likome labai patenkinti. Smagu, kad jos galėjome drąsiai klausti, kas neaišku, ir sulaukti paprastų, suprantamų atsakymų su pavyzdžiais, paskaičiavimais, palyginimais. Sužavėjo malonus, neįkyrus bendravimas ir akivaizdus savo srities išmanymas!”

 

Martynas V.: “Turėjau progą bendrauti su daug “nepriklausomų” konsultantų, tačiau dauguma jų save tik taip vadino ir buvo priklausomi nuo vienos ar kitos kompanijos. Todėl atsitiktinumo dėka, socialiniame tinkle Facebook, susisiekiau su Finansų Gide, susitarėme dėl konsultacijos. Likau labai patenkintas, nes nebuvo bandoma įbrukti produkto, kurio man nereikia ir nebuvo propoguojama konkretus bankas ar draudimo bendrovė. Draugiškas bendravimas, kompetencija – Finansų Gidės vizitė kortelė :)”

 

Rusnė ir Ivan: “Pamatę skelbimą, kad Kotryna yra nepriklausoma finansų gidė mes labai apsidžiaugėme, nes kaip tik tuo metu ieškojome informacijos, kaip taupyti ir investuoti. Kotrynos konsultacija buvo patraukti tuo, kad ji apžvelgė visą rinką ir joje siūlomus produktus, įvertindama ir patardama, kur kokie pliusai ir minusai. Mums patiko, kad ji vienpusiškai nesiūlė savo produktų, tačiau iš mūsų reikmių sudarė profilį, kokie produktai mums būtų palankūs įvairiuose Lietuvos bankuose, o tada mes galėjome patys nuspręsti, kas mums geriausiai tinka.”

 

Eugenija Š.: “Ačiū už vertingus patarimus ir postūmį gilintis savo finansais. Jau dabar jaučiuosi šiek tiek praturtėjus. Gal ne finansiškai, bet bent jau naujomis žiniomis ir elementariu finansiniu išmanymu. O tai jau labai labai daug.”

 

Viktorija J.: ‘Visiems, kurie nori susikurti finansinę gerovę, atitinkančią jų individualius poreikius, rekomenduoju finansų konsultantę Kotryną! Kotryna, įdėmiai išklausiusi ir įsigilinusi į mano situaciją bei poreikius, pasiūlė man tinkamiausius/optimaliausius gyvybės draudimo variantus, atvirai pristatydama kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus. Taip pat Kortyna man suteikė kokybiškas finansines konsultacijas investavimo, pensijų kaupimo ir mokesčių klausimais. Bendraudama su Kotryna gaunu vertingų finansinių žinių ir visada jaučiu nuoširdų jos norą padėti susikurti turtingą rytojų :)”

 

Marija L.: “Nors ir turiu darbo finansų srityje patirties, kartais būna sunku susigaudyti visuose investicinių produktų niuansuose. Kotryna labai aiškiai ir koncentruotai nurodė visus esminius skirtumus bei, atsižvelgiant į mūsų šeimos poreikius, padėjo apsispręsti, kuriuos produktus rinktis. Jaučiasi, kad bendrauji su tikra profesionale”

 

Lina E.: “Esu labai dėkinga Kotrynai už jos profesionalią pagalbą, sutvarkant mano visas draudimo sutartis, nes turėjau jų ne vieną, ir jau nežinojau ar tikrai man jų tiek reikia :) . Kotryna puikai viską sudėliojo, dabar jau esu rami, kad niekam nemoku be reikalo. Tikrai rekomenduoju kreiptis, o ir savo draugams visada pasakau, kad geriau nevargti ten, kur pats nesi specas, o kreiptis į Kotryną. Ačiū”

 

Evaldas P.: “Dėl laiko stokos ir greito gyvenimo tempo buvau pasiklydęs plačioje draudimu, pensijos ir finansavimo jūroje, nebuvo tiek laiko įsigilinti ir išsiaiškinti visų finansinių subtilybių. Laimei, man rekomendavo Kotryną – finansų konsultantę. Jau per pirmą susitikimą man pasidarė aišku, kas, kur, kaip ir kodėl. Rekomenduoju visiems pasikonsultuoti su Kotryna: išaiškins, padės suprasti, rekomenduos, patars, palygins ir viską išdėstys paprastai ir aiškiai, atsižvelgiant į asmeninius poreikius ir galimybes. Taip pat labai džiaugiuosi, kad Kotrynos požiūris į žmogų yra labai atsakingas ir nuoširdus”

 

Jurgita S.: “Kotryna – operatyvi patarėja finansų klausimais: visad suteikia reikiamą informaciją rūpimais klausimais tiek telefonu ar elektroniniu paštu, tiek susitikus. Jos konsultacijos praskaidrino mano miglotas žinias ir sudėliojo atsakymus į tinkamas lentynėles, iš kurių dabar tiesiog turiu išsirinkti sau tinkamus variantus, kur ir kaip investuoti.”