Esame nepriklausomos finansų konsultantės, pasiruošusios Jums padėti susidaryti savo asmeninį finansų planą, pasirinkti tinkamiausius finansinius produktus!

034A9875 (1).jpg

Kas jus dabar domina labiausiai?

Besidarbuodamos finansinių paslaugų bendrovėse - investicijų valdymo, pensijų kaupimo, draudimo, investicinės bankininkystės, klientų konsultavimo srityse patyrėme, kad žmonėms reikia nepriklausomų patarimų asmeninių finansų tema.

 

Girdime jus ir atstovaujame tik jūsų poreikius!

Konsultacijų metu nėra parduodami finansiniai produktai.

Konsultuojame šiomis temomis:

 • Asmeninių / šeimos finansų apžvalga, situacijos įvertinimas ir planavimas

 • Kurios finansinės priemonės tinkamiausios Jūsų tikslų įgyvendinimui?

 • Taupymo ir investavimo priemonės, jų palyginimas

 • Ilgalaikio investavimo sprendimai pensijai

 • Sveikatos ir gyvybės draudimas. Kada ir kokio reikia man ir mano  šeimai?

 • Gyventojų pajamų mokesčių optimizavimas

_MG_5425.jpg
 
Apie konsultacijas:

Individualios finansų konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

Valandos trukmės konsultacijos kaina - 65 eurai.

Vilniaus mieste susitinkant "gyvai" konsultacijai taikoma 12 eurų priemoka.

Konsultacijos - seminarai žmonių grupėms organizuojami nuotoliniu būdu arba gyvai. Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus, trukmės ir kitų sąlygų - derinama individualiai.

Asmeninių / šeimos finansų plano sudarymas
3 susitikimų ciklas, siekiantiems susiplanuoti savo / šeimos finansus iš esmės.
Registracija į konsultaciją

Kviečiame registruotis individualiai konsultacijai. Užpildykite informaciją žemiau. Konsultacijos laiką ir kitas detales sutarsime susisiekę jūsų nurodytais kontaktais.

Kaip su jumis susisiekti aptarti konsultacijūsų poreikius ir sutarti konsultacijos laiką?

Tai trys individualūs susitikimai jūsų tempu, kurių metu:

 • aptariame ir įvertiname asmeninę / šeimos finansinę situaciją. Įsivardiname pagrindinius finansinius tikslus;

 • apžvelgiame, kurios finansinės priemonės geriausiai tinka būtent jūsų situacijai ir jūsų tikslų įgyvendimui;

 • sudarome aiškų planą, kaip pasiekti jūsų užsibrėžtus tikslus ir surašome finansinius instrumentus, kurie jums padės tai padaryti efektyviausiai.

 

Paslaugos kaina - 177 eurai.

Vilniaus mieste susitinkant "gyvai" konsultacijai taikoma 12 eurų priemoka.

 

                               Kotryna Davidovičienė

Klientų konsultavimas investavimo, pensijų fondų ir draudimo klausimais - mano mėgstama veikla jau 7 metus. Iki tol 6 metus dirbau ir kaupiau patirtį investicinių produktų vystymo, projektų valdymo srityse. Mano darbo patirtis įgyta draudimo ir investicijų valdymo bendrovėse, investiciniame banke. 

Kvalifikacija:

Generalinė LR finansų maklerio licencij​a (Lietuvos bankas)

Asmeninių ir šeimos finansų planavimo kurso sertifikatas (University of Florida)

Finansų rinkų ir investavimo strategijų kurso sertifikatas (Indian School of Business)

 

Specializacijos sritys:

 • Individualaus (šeimos) finansų plano sudarymas;

 • tikslus atitinkančių finansinių priemonių parinkimas;

 • ilgalaikio ir trumpalaikio taupymo, investavimo priemonės;

 • mokesčių optimizavimas.

 
for Insta.jpg

                                    Ieva Jazavitienė

Finansinių paslaugų srityje dirbu nuo 2007 metų. Turiu fizinių ir juridinių klientų konsultavimo patirties dirbant gyvybės draudimo, pensijų fondų valdymo ir turto valdymo bendrovėse. 

Nuo 2013 metų išimtinai specializuojuosi konsultuodama klientus privačių pensijų fondų tema.

Specializacijos sritys:

 • Individualaus pensijų kaupimo plano sudarymas;

 • Lietuvos 3 pakopų pensijų sistema; 

 • II ir III pakopos pensijų fondai; 

 • III pakopos pensijų fondų kaupimas darbdavio lėšomis.

       Partneriai:
Gintarė Šimkė.jpg
               Gintarė Šimkė

 • Draudimo sutarčių sudarymas;

 • Sudarytų draudimo sutarčių revizija ir optimizavimas; 

 • Tinkamiausios veiklos formos pasirinkimas;

 • Pagalba teikiant deklaracijas;

 • Testamento parengimas.

Patricija Bubulaite.jpg
 Patricija Bubulaitė - Jankauskienė

 • Konsultacijos apie investavimą į nekilnojamąjį turtą;

 • Konsultacijos ir pagalba perkant ir parduodant turimą nekilnojamąjį turtą.

Mus rekomenduoja:

Labai džiaugiuosi atradusi ir pasikonsultavusi su Ieva. Gavau puikių įžvalgų ir patarimų apie asmeninių finansų valdymą bei kaip tvarkytis su augančiomis pajamomis ir jas tikslingai taupyti verslo auginimui. Labiausiai patiko tai, jog visi patarimai buvo skirti būtent man pagal tai, kaip šiandien bandau taupyti ir tvarkytis su pinigais. Negavau jokių primestų rekomendacijų, kad būtina naudoti būtent tokius, o ne kitokius metodus. O dar visas bendravimas buvo labai paprastas, šiltas, malonus ir pilnas gyvenimiškų pavyzdžių ir situacijų. Nebuvo jokio streso bendrauti, nes nereikėjo sukti galvos apie kokius nors labai sudėtingus teminus ar sąvokas. O po konsultacijos gautas susitemintas rekomendacijas noriu įsirėminti :) Viskas taip aišku ir paprasta dabar atrodo! Tikrai rekomenduoju!  

Monika Pakulnytė, 

komunikacijos specialistė, turinio rinkodaros strategė

Monika%20Pakulnyt%C4%97_1_edited.jpg

"Paprasta, aišku ir jokio spaudimo rinktis vieną ar kitą produktą - taip jaučiuosi, kai kalbuosi su Kotryna apie šeimos ir savo finansus. Labai patinka, kad net išsirinkus sau priimtiną investavimo variantą, Kotryna visada primins tiek jo privalumus, tiek trūkumus - lyg kviesdama dar kartą gerai apmąstyti sprendimą. Juk nuo šių sprendimų priklauso mano šeimos gerovė. Toks atsakingumas įkvepia pačiai būti reiklesne savo finansiniams įpročiams."

Kristina Savickytė - Damanskienė, laidų ir renginių vedėja

“Konsultacija buvo naudinga. Po susitikimo kilo ne tik minčių, bet ir veiksmų – jau kitą dieną atsidariau sąskaitą juodai dienai, o vyrą dar 2 savaites įkalbinėjau :) bet jau ramiau gyventi, nes po gautų patarimų buvo labai aišku, kokia kryptim galim eiti ir kokios galimos išeitys iš mūsų finansinės situacijos”

Jurgita Bastytė - Žilinskienė, fotografė

“įvairūs gyvybės draudimai, kelių pakopų pensijos, taupymas, investavimas – žmogui, nedirbančiam finansų srityje reikėtų nemažai laiko, kad pavyktų rimtai įsgilinti į skirtingų kompanijų produktus ir išsirinkti palankiausius jam. Kotryna tą padaro puikiai – išsiaiškina poreikius, pasiūlo sprendimus, nurodo pliusus ir minusus – tokiu būdu sutaupo laiko ir nervų.”

Edita ir Karolis Ž., fotografė ir komunikacijos agentūros vadovas

Dalia Miliauskaitė, UAB "Insoft": "Dėkoju Kotrynai už profesionaliai pateiktą informaciją, nuoširdų bendravimą bei informatyvų seminarą įmonės darbuotojams “Asmeninių finansų valdymas” tema. Kotryna, kaip nepriklausoma konsultantė, yra savo srities specialistė, puikiai išmananti savo darbą ir visuomet pasiruošusi pasidalinti savo patirtimi bei padedanti priimti teisingus sprendimus. Rekomenduoju visiems, kurie ieško operatyvių ir objektyvių atsakymų apie taupymą bei investavimą."

Giedrė P.: “Kotrynos konsultacija buvo svarbi, nes su ja galėjau aptarti visus man seniai rūpėjusius finansų tvarkymo klausimus. Aptarėme mano turimą kaupiamąjį gyvybės draudimą ir jo teikiamos apsaugas,  investicinį vaiko draudimą, galimus 2 pakopos pensijos kaupimo pakeitimus. Naudinga tai, kad Kotryna neastovauja vienos firmos, o gali panagrinėti įvarių pasiūlymų privalumus ir minusus. Labai patiko dėmesingas bendravimo stilius, vaizdinės medžiagos naudojimas pokalbio metu.”

 

Kristina ir Agnius T.: “Kotryna mums labai išsamiai ir aiškiai papasakojo apie Gyvybės draudimą, Investavimo ir Taupymo galimybes. Iki susitikimo su ja ypatingai mažai žinojome apie Gyvybės draudimą ir jo rūšis. Konsultacijomis likome labai patenkinti. Smagu, kad jos galėjome drąsiai klausti, kas neaišku, ir sulaukti paprastų, suprantamų atsakymų su pavyzdžiais, paskaičiavimais, palyginimais. Sužavėjo malonus, neįkyrus bendravimas ir akivaizdus savo srities išmanymas!”

Martynas V.: “Turėjau progą bendrauti su daug “nepriklausomų” konsultantų, tačiau dauguma jų save tik taip vadino ir buvo priklausomi nuo vienos ar kitos kompanijos. Todėl atsitiktinumo dėka, socialiniame tinkle Facebook, susisiekiau su Finansų Gide, susitarėme dėl konsultacijos. Likau labai patenkintas, nes nebuvo bandoma įbrukti produkto, kurio man nereikia ir nebuvo propoguojama konkretus bankas ar draudimo bendrovė. Draugiškas bendravimas, kompetencija – Finansų Gidės vizitė kortelė :)”

 

Rusnė ir Ivan: “Pamatę skelbimą, kad Kotryna yra nepriklausoma finansų gidė mes labai apsidžiaugėme, nes kaip tik tuo metu ieškojome informacijos, kaip taupyti ir investuoti. Kotrynos konsultacija buvo patraukti tuo, kad ji apžvelgė visą rinką ir joje siūlomus produktus, įvertindama ir patardama, kur kokie pliusai ir minusai. Mums patiko, kad ji vienpusiškai nesiūlė savo produktų, tačiau iš mūsų reikmių sudarė profilį, kokie produktai mums būtų palankūs įvairiuose Lietuvos bankuose, o tada mes galėjome patys nuspręsti, kas mums geriausiai tinka.”

 

Eugenija Š.: “Ačiū už vertingus patarimus ir postūmį gilintis savo finansais. Jau dabar jaučiuosi šiek tiek praturtėjus. Gal ne finansiškai, bet bent jau naujomis žiniomis ir elementariu finansiniu išmanymu. O tai jau labai labai daug.”

 

Viktorija J.: ‘Visiems, kurie nori susikurti finansinę gerovę, atitinkančią jų individualius poreikius, rekomenduoju finansų konsultantę Kotryną! Kotryna, įdėmiai išklausiusi ir įsigilinusi į mano situaciją bei poreikius, pasiūlė man tinkamiausius/optimaliausius gyvybės draudimo variantus, atvirai pristatydama kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus. Taip pat Kortyna man suteikė kokybiškas finansines konsultacijas investavimo, pensijų kaupimo ir mokesčių klausimais. Bendraudama su Kotryna gaunu vertingų finansinių žinių ir visada jaučiu nuoširdų jos norą padėti susikurti turtingą rytojų :)”

 

Marija L.: “Nors ir turiu darbo finansų srityje patirties, kartais būna sunku susigaudyti visuose investicinių produktų niuansuose. Kotryna labai aiškiai ir koncentruotai nurodė visus esminius skirtumus bei, atsižvelgiant į mūsų šeimos poreikius, padėjo apsispręsti, kuriuos produktus rinktis. Jaučiasi, kad bendrauji su tikra profesionale”

 

Lina E.: “Esu labai dėkinga Kotrynai už jos profesionalią pagalbą, sutvarkant mano visas draudimo sutartis, nes turėjau jų ne vieną, ir jau nežinojau ar tikrai man jų tiek reikia :) . Kotryna puikai viską sudėliojo, dabar jau esu rami, kad niekam nemoku be reikalo. Tikrai rekomenduoju kreiptis, o ir savo draugams visada pasakau, kad geriau nevargti ten, kur pats nesi specas, o kreiptis į Kotryną. Ačiū”

 

Evaldas P.: “Dėl laiko stokos ir greito gyvenimo tempo buvau pasiklydęs plačioje draudimu, pensijos ir finansavimo jūroje, nebuvo tiek laiko įsigilinti ir išsiaiškinti visų finansinių subtilybių. Laimei, man rekomendavo Kotryną – finansų konsultantę. Jau per pirmą susitikimą man pasidarė aišku, kas, kur, kaip ir kodėl. Rekomenduoju visiems pasikonsultuoti su Kotryna: išaiškins, padės suprasti, rekomenduos, patars, palygins ir viską išdėstys paprastai ir aiškiai, atsižvelgiant į asmeninius poreikius ir galimybes. Taip pat labai džiaugiuosi, kad Kotrynos požiūris į žmogų yra labai atsakingas ir nuoširdus”

 

Jurgita S.: “Kotryna – operatyvi patarėja finansų klausimais: visad suteikia reikiamą informaciją rūpimais klausimais tiek telefonu ar elektroniniu paštu, tiek susitikus. Jos konsultacijos praskaidrino mano miglotas žinias ir sudėliojo atsakymus į tinkamas lentynėles, iš kurių dabar tiesiog turiu išsirinkti sau tinkamus variantus, kur ir kaip investuoti.”

 
Draugaukime Facebook'e:
Naujausi mūsų blog'o įrašai: